مینی‌بوس دانش‌آموزان بروجرد دچار سانحه شد + تعرفه اینترنت کم‌حجم پرسرعت تصویب شد – اخبار و مطالب خودرو

خبرگزاری ایسنا:ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه صبح دوشنبه ۲۴ اردیبهشت، مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان بروجردی شرکت‌کننده در مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان استان در پنج کیلومتری جاده خرم‌آباد- بروجرد در منطقه تجره با یک دستگاه نیسان سواری برخورد کرد که ۱۵ دانش‌آموز در آن حضور داشتند
خبرگزاری ایسنا:ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه صبح دوشنبه ۲۴ اردیبهشت، مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان بروجردی شرکت‌کننده در مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان استان در پنج کیلومتری جاده خرم‌آباد- بروجرد در منطقه تجره با یک دستگاه نیسان سواری برخورد کرد که ۱۵ دانش‌آموز در آن حضور داشتند.

۹ دانش‌آموز، یک سرپرست اردو و راننده مینی‌بوس حادثه‌دیده در این تصادف بلافاصله برای درمان به اورژانس بیمارستان عشایر انتقال داده شدند.

مسئولان آموزش و پرورش لرستان و مسئولان بیمه معلم استان به محض اطلاع در اورژانس بیمارستان عشایر حضور پیدا کردند و ضمن عیادت، پیگیری‌های لازم برای تسریع در روند درمان دانش‌آموزان را انجام دادند.

۸ دانش‌آموز و همچنین سرپرست اردو به صورت سرپایی درمان شده و راننده مینی‌بوس و یکی از دانش‌آموزان تحت مراقبت قرار گرفته‌اند.

——————-

خبرگزاری فارس: حسین فلاح جوشقانی در حاشیه افتتاح پروژه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت در جمع خبرنگاران از تصویب دستورالعمل تعرفه اینترنت برای مشترکان کم‌مصرف خواهان سرعت بالا در روش فروش اینترنت نامحدود خبر داد و اظهار داشت: شب گذشته در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات این موضوع به تصویب رسید و به زودی ابلاغ خواهد شد
وی گفت: به این ترتیب کف و سقف اینترنت کم‌حجم سرعت بالا برای مشترکان کم‌مصرف مشخص شده و اپراتور‌های اینترنت می‌توانند با رعایت این مقررات سرویس جدید را ارائه کنند.

خبرگزاری فارس: حسین فلاح جوشقانی در حاشیه افتتاح پروژه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت در جمع خبرنگاران از تصویب دستورالعمل تعرفه اینترنت برای مشترکان کم‌مصرف خواهان سرعت بالا در روش فروش اینترنت نامحدود خبر داد و اظهار داشت: شب گذشته در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات این موضوع به تصویب رسید و به زودی ابلاغ خواهد شد.

در روش فروش اینترنت نامحدود یک ایراد وجود داشت که نیاز متقاضیان کم‌مصرف دیده نشده بود و در آن زمان اعلام شد که تعرفه این سرویس در آینده مشخص خواهد شد. تاکنون مسئولان وزارت ارتباطات برای پاسخگویی به نیاز این دسته از مشترکان استفاده از اینترنت موبایل یا اینترنت بی‌سیم ثابت (TD-LTE) را پیشنهاد می‌کردند. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *